• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • kv-service4@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Заправка картриджів у Києві

Столиця України - місто, де розташована величезна кількість різноманітних компаній і організацій, що використовують у своїй повсякденній діяльності принтери та іншу оргтехніку необхідну для продуктивної роботи. Тож не дивно, що безперебійне використання принтера призводить до швидкої витрати фарби картриджів, після чого потрібно купувати новий або ж заправляти фарбою старий. Покупка картриджів задоволення не з дешевих, адже ціна нового картриджа становить 50-60% від вартості принтера, що може значно вдарити по бюджету. Пропонуємо Вам відмінне рішення - заправка та заміна картриджів в Києві. Ви можете запитати, де здійснюється якісна заправка картриджів в Києві? Сервісні центри компанії Brain Service пропонують Вам свої послуги, надаючи якісний сервіс. Наша компанія є одним з лідерів в сфері обслуговування та продажу різної техніки, в тому числі і техніки, необхідної для роботи в офісі. Команда фахівців готова виконати будь-які завдання, пов'язані із заправкою картриджа.

Як здійснюється заправка картриджів в торгових мережах Brain Service?

Ми гарантуємо якість і швидкість виконання обслуговування, пов'язаного із заправкою і заміною картриджів для принтера. Кожен майстер, який працює в нашому сервісному центрі проходить спеціалізовану підготовку. Фахівці сервісів володіють високим рівнем знань, що дозволяє їм працювати з широким спектром моделей оргтехніки, в тому числі і принтерів.

Заправка відбувається в кілька етапів. Перш за все, фахівці проводять діагностику картриджа, після чого він розбирається. Далі йде зачистка кожної деталі, змащуються всі необхідні елементи токопровідним мастилом. Потім починається заправка картриджа тонером, здійснювана за всіма нормами і стандартами. Завершальними етапами є збірка і тестування заправленого картриджа, перевірка якості друку. Після всіх процедур готовий пристрій доставляється клієнту додому кур'єром, або ж Ви самі можете забрати його в сервісі.

Вартість заправки картриджів в Києві

Перед тим, як звертатися за будь-якою послугою, багато хто воліє знати її вартість. «Заправити картридж в Києві ціна» - один з найпопулярніших запитів. Прайс-лист обслуговування Ви можете знайти на нашому сайті, де складено повний перелік моделей картриджів, принтерів і вартість їх обслуговування в наших центрах.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік