• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • kv-service4@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Заправка картриджів для принтера станція метро «Університет»

Перебуваєте неподалік від центру Києва, і не можете знайти хороший сервісний центр, де здійснюється заправка картриджів на Університеті? Сервісний центр компанії Brain Service пропонує Вам відмінний варіант, який не вимагає від Вас ніяких додаткових дій, крім як оформлення заявки на заправку картриджа. Наша компанія надає кожному клієнту послугу кур'єрської доставки абсолютно безкоштовно, так що наші клієнти можуть і зовсім не залишати стін рідного дому або офісу, щоб скористатися якісним обслуговуванням. Кур'єри заберуть картридж з будь-якої точки Києва, а після закінчення заправки доставлять заправлений пристрій назад.

Заправка пристрою здійснюється виключно в спеціальних приміщеннях, обладнаних для даної діяльності. Частинки тонера, що виділяються під час процесу заправки, можуть нашкодити здоров'ю людей, що контактують з ними.

Вартість заправки картриджа залежить від моделі принтера і картриджа для нього, від кількості заправок. Початкова ціна - 99 гривень за заправку. Детальну інформацію про послуги, що надаються і вартість їх надання Ви можете отримати на сайті компанії.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік