пн-пт 9-19. Безкоштовно 0 800 215 501

Заправка картриджів на станції метро «Теремки»

Попри те, що в Києві розташовано безліч сервісних центрів, кожен намагається знайти сервіс ближче до свого дому. Тому люди, які проживають в районі Теремків, намагаються відшукати той самий сервісний центр, де здійснюється заправка картриджів на Теремках. Однак, хочемо запропонувати Вам інший варіант, який не вимагає від Вас навіть того щоб Ви виходили з дому. Ласкаво просимо в сервісний центр компанії Brain Service, де клієнтам лише потрібно залишити заявку на заправку картриджа, а все інше за Вас зроблять кур'єри і наші фахівці, які спеціалізуються на заправці картриджів широкого спектра моделей. Ми гарантуємо якість і швидкість кожному клієнту.

Вартість заправки картриджа

Наші ціни доступні кожному, тому початкова ціна за заправку становить 99 гривень. Вартість за послугу заправки буде залежати, в першу чергу, від моделі картриджа і пристрою, для якого цей картридж призначений. Послуга кур'єра надається абсолютно безкоштовно.

В які терміни здійснюється заправка?

Якщо картридж не вимагає відновлення, то процедура займає 1-2 дні. У разі, якщо клієнту необхідна термінова заправка, дана процедура може бути виконана за 4 години.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік