• Київ
  Вінниця
  Житомир
  Полтава
  Кропивницький
  Кременчук
  Львів
  Харків
  Херсон
  Чернигів
  Черкаси
  Дніпро
  Запоріжжя
  Луцьк
  Одеса
 • service@brain.com.ua
пн-сб 9-19. Безкоштовно 0 800 215 501

Где заправить картридж для принтера в Києві в Солом'янському районі?

Практично кожен власник принтера стикався з проблемою коли потрібно швидко заправити картридж для принтера. Завдяки компанії Brain Service, Ви можете скористатися послугами по заправці картриджів в будь-якому районі Києва в стислі терміни. Наші фахівці забезпечать якісний сервіс та обслуговування кожного клієнта, який звернувся в сервіс. Тому, наступного разу, коли будете шукати сервісний центр де здійснюється заправка картриджів в Солом'янському районі, рекомендуємо звернутися за допомогою в сервіси компанії.

Етапи заправки картриджа

Перш за все, будь-який картридж з яким працює майстер сервісу, проходить діагностику і чистку всіх деталей від різного сміття. Далі здійснюється заправка картриджа тонером. Після цього пристрій збирається. Закінчивши збірку, картридж проходить тестування роботи після надання послуги. Остаточний етап - здача картриджа кур'єрською доставкою додому.

Вартість заправки картриджа

Повний прайс-лист по заправці картриджів Ви можете побачити на сайті компанії, де детально розписано вартість обслуговування картриджа конкретної моделі, а також моделі принтера, для якого цей картридж призначений.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік