• Київ
  Вінниця
  Житомир
  Полтава
  Кропивницький
  Кременчук
  Львів
  Харків
  Херсон
  Чернигів
  Черкаси
  Дніпро
  Запоріжжя
  Луцьк
  Одеса
 • service@brain.com.ua
пн-сб 9-19. Безкоштовно 0 800 215 501

Заправка картриджів для принтера на Солом'янці

Проживаєте на Солом'янці і не можете знайти сервіс, який займається обслуговуванням оргтехніки? Запит в Google «Заправка картриджів Солом'янка» не дає позитивних результатів? Вашій увазі пропонується сервісний центр компанії Brain Service, співробітники якого допоможуть розв'язати Вашу проблему.

Компанія Brain Service надає можливість кожному клієнту скористатися послугою кур'єрської доставки, тому Вам не потрібно турбуватися про те, що сервіс знаходитися не в Вашому районі. Вже протягом кількох годин після оформлення заявки на заправку картриджа для принтера, кур'єри компанії прибудуть до Вас додому або офіс і заберуть картридж, що потребує повторної заправки.

Як відбувається заправка картриджа?

Весь процес заправки картриджа новим тонером розділяється на кілька етапів. На першому етапі майстрами здійснюється діагностика пристрою, розбирання картриджа та його повне очищення від решти елементів тонера. Потім для картриджа підбирається найбільш сумісна фарба, після чого починається процес безпосередньої заправки. Далі проводиться тестування друку заправленого пристрою, і якщо ніяких дефектів не виявлено кур'єр доставляє картридж клієнту.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік