• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • service@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Заправка картриджів для принтера на Печерську

Дуже складно знайти хороший сервісний центр, який би надавав якісні послуги з обслуговування оргтехніки не те щоб біля станції «Печерська», а й у всьому Києві. Спеціально для тих, хто за запитом в пошукових системах «Заправка картриджів Печерськ» не зміг знайти підходящий для нього варіант, ми рекомендуємо сервісний центр компанії Brain Service. Завдяки даному сервісу Ви можете навіть не виходити з дому, щоб заправити свій картридж для принтера. Клієнту необхідно лише залишити свою заявку і зв'язатися з консультантами сервісного центру. Після даної процедури, абсолютно безкоштовно, прямо на будинок або офіс клієнта відправляється кур'єр, який забере порожній картридж і доставить його назад після закінчення процедури заправки.

Скільки коштує заправити картридж?

Ціни за надання подібних послуг починаються від 99 гривень. Детально ознайомитися з вартістю обслуговування принтерів конкретної моделі можна на сайті компанії.

Як швидко заправляється картридж?

Заправка картриджа займає 1-2 дні, за умови, якщо картридж не пошкоджений і не потребує ремонту. Також, якщо клієнту терміново необхідно заправити картридж, він може скористатися послугою експрес заправки всього за 4 години.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік