• Київ
  Вінниця
  Житомир
  Полтава
  Кропивницький
  Кременчук
  Львів
  Харків
  Херсон
  Чернигів
  Черкаси
  Дніпро
  Запоріжжя
  Луцьк
  Одеса
 • service@brain.com.ua
пн-сб 9-19. Безкоштовно 0 800 215 501

Заправка картриджів Лук'янівка від компанії Brain Service

Втомилися від пошуків гарного сервісу, де можна скористатися послугами обслуговування оргтехніки, а також де здійснюється заправка картриджів на Лук'янівській? Хочете отримати якісний сервіс з високою швидкістю обслуговування і низькими цінами? Ласкаво просимо в сервісний центр компанії Brain Service. Наша компанія вже більше ніж 20 років працює на ринку України, надаючи тільки кращі послуги своїм клієнтам.

Чому варто звернутися в наш сервісний центр?

Перш за все, нашою головною перевагою є досвідчена команда висококваліфікованих і професійних майстрів, що мають величезний багаж знань, що дозволяє впоратися навіть з найскладнішими завданнями. Друге - низькі ціни та висока якість виконаної роботи. І останнє - наявність послуги кур'єрської доставки, що дозволяє клієнтам не витрачати час на відвідування сервісних центрів.

Як відбувається процес заправки картриджа?

Картриджі для принтерів заправляються в кілька етапів. Перший етап - діагностика надійшовшого пристрою, повна чистка кожної деталі. Потім здійснюється безпосередня заправка картриджа. Після цього картридж збирається, проводиться тестування роботи і доставляється кур'єром за вказаною адресою.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік