• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • kv-service4@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Де можна заправити картриджі для принтера на Ленінградській площі?

Втомилися від пошуку сервісних центрів де здійснюється заправка картриджів на Ленінградській площі? Якщо хочете отримати тільки якісний сервіс і швидке реагування на необхідність заправки картриджа для принтера, тоді Вам слід звернутися за допомогою в сервісний центр компанії Brain Service. У нашій компанії працюють тільки висококваліфіковані фахівці готові впоратися з будь-яким завданням наших клієнтів, а також завдяки послузі кур'єрської доставки, клієнтам не потрібно особисто везти картридж в сервісний центр і забирати пристрій після заправки.

Весь процес заправки картриджа розбивається на кілька етапів. Насамперед майстри розбирають пристрій і очищають його від залишків попереднього тонера. Потім починається етап заправки картриджа сумісної для цієї моделі фарбою. Після цього пристрій збирається, тестується якість друку і відправляється клієнту кур'єром.

Процедура заправки здійснюється в спеціальному приміщенні сервісного центру, щоб уберегти здоров'я співробітників. Саме через те, що мікрочастинки тонера є небезпечними для легенів людини, заправка не проводиться дома або в стінах офісу, де працюють люди.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік