• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • kv-service4@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Заправка картриджів на лівому березі Києва

Велика кількість населення столиці проживає саме на лівому березі. Тут же розташовано безліч компаній, що використовують в своїй повсякденній діяльності оргтехніку, серед якої почесне місце займає принтер. Однак, постійне використання принтера призводить до витрачання фарби в картриджах, створюючи необхідність швидкої заміни використаного пристрою. При цьому дуже важко знайти хороший сервіс де б здійснювалася заправка картриджів в Києві на лівому березі.

Сервісні центри компанії Brain Service пропонує свої послуги із заправки картріджів будь-якої моделі і для будь-яких принтерів. Наша команда складається лише з висококваліфікованих фахівців, що мають великий досвід в роботі з принтерами будь-яких моделей і фірм виробників.

Чому саме Brain Service?

Перш за все, в сервісах компанії гарантовано якісне обслуговування та індивідуальний підхід для кожного клієнта. Друге - низькі ціни порівняно з іншими сервісами, ознайомитися з якими можна на сайті. Важливу роль відіграє швидкість обслуговування в сервісних центрах. Безперечною перевагою є можливість кур'єрської доставки заправленого картриджа за вказаною адресою.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік