• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • kv-service4@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Заправка картриджів для принтера в Голосіївському районі

Володарі принтерів часто стикаються з проблемою пошуку сервісів, де здійснюється заправка картриджів в Голосієво. Звернувшись в сервісний центр компанії Brain Service, Вам більше не потрібно ні про що турбуватися. Послуга кур'єрської доставки надається кожному клієнту абсолютно безкоштовно, дозволяючи Вам скористатися послугами із заправки картріджів в будь-якій точці міста. Кур'єри компанії заберуть у клієнта картридж, а після закінчення заправки доставлять заправлений пристрій назад.

Процес заправки картриджа

Заправка картриджа проводиться виключно в спеціально обладнаній кімнаті, оскільки частинки тонера, які виділяються при цьому процесі, є токсичними і можуть нашкодити здоров'ю людей, що контактують з ними.
Весь процес складається з кількох етапів. Перший етап - діагностування пристрою, усунення неполадок і очищення від попереднього тонера. Потім необхідні елементи картриджа змащуються спеціальним струмопровідним мастилом і починається заправка картриджа тонером. Після заправки пристрій збирається для проведення тестування якості друку. Заключний етап - упаковка картриджа і доставка готового до роботи пристрою клієнту.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік