• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • kv-service4@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Заправка картриджів для принтера в Деснянському районі

Практично кожен з нас хоча б раз користуватися таким пристроєм як принтер. І всі прекрасно знають, що постійне використання принтера призводить до швидкої витрати фарби і необхідності заправки картриджа. Тому, коли люди стикаються з такою проблемою, вони негайно починають шукати місце, де відбувається заправка картриджів в Деснянському районі.

Однак, якщо у Вас дуже завантажений графік або Ви просто не знаєте хороший сервіс, пропонуємо оптимальне рішення, яке допоможе уникнути зайвої витрати часу на пошуки і відвідування сервісного центру. Сервісний центр Brain Service з турботою ставиться до клієнтів, тому у компанії є послуга кур'єрської доставки картриджів. Залишивши заявку або зв'язавшись з майстром по телефону, на вказану адресу відправляється кур'єр, який забере витрачений картридж, і після закінчення робіт доставить його клієнту в робочому стані.

Сам процес заправки відбувається в спеціальному приміщенні. Досвідчені і професійні майстри виконують роботу в захисній екіпіровці. Заправка картриджа тонером не проводиться на дому або в офісі, оскільки частинки фарби можуть осідати на легенях і завдавати шкоди організму.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік