• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • kv-service4@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Заправка картриджів Дарницький район

Закінчилася фарба в картриджі принтера і Ви не можете знайти сервісний центр, де здійснюється заправка картриджів в Дарницькому районі? Сервісний центр компанії Brain Service пропонує Вам якісні послуги з обслуговування оргтехніки та заправка картриджів. Наші майстри є професіоналами своєї справи, проходять спеціальну підготовку і мають величезний багаж умінь і знань, що дозволяє їм працювати з широким спектром оргтехніки, в тому числі і з принтерами.

Наша компанія піклується про комфорт клієнтів, тому звернувшись до нас за обслуговуванням Ви можете забути про те, що Вам необхідно буде виділити час на відвідування сервісного центру. Після оформлення заявки на заправку картриджа для принтера на сайті компанії або по телефону, за вказаною Вами адресою відправляється кур'єр, який забере пристрій, що вимагає заправки і доставить його назад після виконання процедури.

Послуга кур'єрської заправки є абсолютно безкоштовною, не вимагає додаткових витрат або дій з боку замовника, і надається кожному клієнту по всій території Києва. Приємні і доступні ціни на обслуговування здивують кожного клієнта, який звернувся за обслуговуванням в наш сервісний центр.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік