• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • kv-service4@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Заправка картриджів на Борщагівці від компанії Brain Service

Не знаєте, де проводиться заправка картриджів на Борщагівці? Завдяки сервісного центру компанії Brain Service, Вам більше не потрібно шукати найближчий сервісний центр, щоб отримати якісну заправку. Наша компанія надає безкоштовну кур'єрську доставку в будь-який район Києва абсолютно безкоштовно. Кур'єри прибувають за вказаною клієнтом адресою і забирають порожній картридж, а після завершення заправки, доставляють пристрій назад.

Чому варто звернутися саме в Brain Service?

У Києві розташовано безліч компаній, які надають подібні послуги з обслуговування оргтехніки, однак наша компанія гарантує якість і швидкість виконання всіх робіт за доступними цінами. Наші співробітники - високого рівня професіонали, здатні виконати навіть найскладнішу задачу. Кожен з майстрів проходить спеціальну підготовку і навчання, тому Ви можете не переживати за свої пристрої.

Як довго заправляється картридж?

Стандартна заправка картриджів будь-якої моделі здійснюється протягом 1-2 днів. Однак, якщо Вам необхідно терміново заправити пристрій, Ви можете скористатися послугою експрес заправки, і Ваш картридж буде заправлений за 4 години.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік