• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • kv-service4@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Заправка картриджів

Сьогодні неможливо уявити собі ні одну успішну компанію або ж офісний центр, в якому не було принтера. Для швидкого і якісного виконання будь-яких завдань організаціями, підприємствами або установами просто необхідна безперебійна робота принтера. Тому, не дивно, що дуже часто в картриджах закінчується фарба. Питання з поновленням роботи принтера необхідно вирішувати дуже швидко, оскільки затримки в роботі можуть привести до неприємних наслідків.

Хоч картридж для принтера є витратним матеріалом, постійна покупка нових картриджів може значно вплинути на матеріальний стан будь-якої компанії або організації. Більш економічно вигідним варіантом, що дозволяє заощадити значні суми, є заправка картриджів для принтера. І щоб Ви не шукає де заправити картридж, ми пропонуємо Вам скористатися послугами сервісних центрів Brain Service. Заправка картриджів - це одна з профільних послуг наших сервісних центрів, на якій спеціалізуються наші фахівці. Ми гарантуємо швидку і якісну заправку картриджів.

Чому саме сервісний центр Brain Service?

Існує безліч компаній, що надають послуги даного типу. Так чому ж тоді Вам варто звернутися саме в сервісний центр Brain Service? Нашими перевагами є низькі ціни, якість і швидкість роботи, зручний сервіс доставки додому, виїзду кур'єра в будь-який район міста. Ці критерії дозволяють нам утримувати лідируючі позиції і успішно вести свою діяльність на ринку IT в сфері оптових продажів вже 20 років.

Співробітники сервісів мають великий досвід роботи з принтерами і заправкою картриджів. Всі майстри проходять спеціальне навчання, за роботу по конкретному картриджу або принтеру допускається лише той майстер, який повністю розбирається в даній моделі обладнання. Кожен майстер ретельно виконує свою роботу на кожній стадії процесу заправки картриджа.

Етапи заправки картриджів

Вся процедура здійснюється в кілька етапів. Перим справою фахівці проводять діагностику, розбирають пристрій, повністю чистять кожну деталь, при необхідності елементи змащуються токопроводящей мастилом. Потім воно заповнюється тонером. Следующій- сборка и тестування. Заключним етапом є доставка готового до роботи пристрою кур'єром на домашню адресу клієнта.

Вартість заправки картриджа

Дуже часто, в пошукових системах можна побачити такий запит: «Заправка картриджів ціна». Звернувшись в наш сервісний центр, Ви можете не боятися захмарних сум і чеків. Одне з головних переваг в наших сервісах - індивідуальний підхід і низькі ціни. Вартість надання послуги із заправки принтера буде залежить від моделі картриджа, моделі принтера і кількості заправок, здійснених в нашому сервісі. З повним прайс-листом можна ознайомитися на нашому сайті, де вказані всі моделі оргтехніки і вартість її обслуговування.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік