• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • kv-service4@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Уцінені товари

warranty
Гарантія на всі товари.
moneyback
14 днів на повернення товару
shop
39 пунктів видачі
Показати фільтри

Купити уцінені відеокарти

Всім нам іноді хочеться розслабитися і провести час за улюбленою грою ввечері. Однак, не кожен комп'ютер зможе потягнути нові версії ігор, особливо коли залізо в машині оновлювалося дуже давно. Вирішити більшість проблем з запуском сучасних комп'ютерних ігор допоможе нове залізо, а конкретніше відеокарта. Але що робити, якщо грошей на абсолютно новий пристрій немає, а вже сильно хочеться пограти у свіжі новинки? В такому випадку пропонуємо вибрати б/у відеокарти, величезний спектр яких клієнти можуть знайти в торгових точках компанії Brain Service. Тільки кращі б/у відеокарти для ноутбука, комп'ютера та уцінені товари доступні клієнтам компанії з самими приємним цінами.

Що означає позначка «уцінені товари»?

Зважившись купувати уцінені відеокарти, правильно розуміти, що стоїть за цим словосполученням. Під продажем товарів в категорії «уцінені» більшість розуміють техніку, яка побувала в використанні інших людей. Насправді, справи йдуть зовсім по-іншому. У цій категорії розміщуються наступні товари: техніка після капітального, гарантійного ремонту, яка не була виставлена ??на продаж; б/у відеокарти, які експлуатувалися після гарантійного ремонту; відеокарти в відмінному стані, які використовувалися іншими користувачами.

Як вибрати хорошу б/у відеокарту?

Щоб вибрати надійний пристрій, який прослужить Вам довгі роки, Ви можете звернутися за допомогою до співробітників компанії. Задавши певні критерії пошуку в лічені хвилини Ви отримаєте величезну кількість варіантів різних моделей відеокарт. Вся комп'ютерна техніка реалізується компанією з гарантією, тому клієнти в разі виявлення різних дефектів або несправностей зможуть легко повернути техніку назад і отримати сплачені кошти.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік