• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • kv-service4@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Уцінені товари

warranty
Гарантія на всі товари.
moneyback
14 днів на повернення товару
shop
39 пунктів видачі
Показати фільтри

Купити уцінені телевізори

Побутова техніка має схильність періодично ламатися, особливо коли мова йде про доісторичні телевізори, які стоять у квартирах бабусь. Що ж, якщо зламався старий телевізор і Ви вже замислюєтеся про покупку нової плазми, ми пропонуємо Вам більш економний варіант придбання нового телевізора. Як Вам варіант поглянути на уцінені телевізори в Україні?

Що означає позначка «уцінений товар»?

Зважившись купувати уцінені телевізори необхідно до кінця усвідомлювати, що стоїть за цим словосполученням. Під продажем товарів в категорії «уцінені» більшість розуміють б/у телевізори, які були у використанні інших людей. Насправді, справи йдуть зовсім по-іншому. У цій категорії розміщуються наступні товари: техніка після капітального, гарантійного ремонту, яка не була виставлена ??на продаж; б/у техніка, яка раніше експлуатувалася після гарантійного ремонту; техніка в відмінному стані, яка раніше використовувалася іншими користувачами.

Де можна купити уцінені телевізори?

Пошуковий запит «телевізори уцінка Україна» не приніс бажаних результатів? Саме час звернутися за допомогою в торгові точки компанії Brain Service. Компанія вже більше 20-ти років успішно здійснюється свою діяльність на ринку України й готова надати якісний і швидкий сервіс кожному клієнту. У торгових точках Ви зможете знайти широкий асортимент різної побутової техніки від найбільш популярних виробників. Співробітники компанії допоможуть клієнтам підібрати найбільш відповідний товар за заданими критеріями. Весь реалізований товар є гарантійним, тому в разі виявлення несправностей, дефектів, клієнти з легкістю можуть обміняти телевізор на інший або ж повернути собі сплачені гроші.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік