• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • kv-service4@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Уцінені товари

warranty
Гарантія на всі товари.
moneyback
14 днів на повернення товару
shop
39 пунктів видачі
Показати фільтри

Де купити хороші уцінені роутери, маршрутизатори?

З'явилася необхідність в проведенні Інтернету та купівлі роутера, однак, Ви не особливо розбираєтеся в подібній техніці? Шукаєте уцінені роутери, маршрутизатори? Хочете заощадити додаткові кошти на покупку даного пристрою? В такому випадку, ми можемо порадити звернутися за послугами до торгових точок компанії Brain Service. Клієнти компанії зможуть швидко знайти кращі варіанти доступних за ціною пристроїв, а також отримати детальну інформацію про функціональні можливості, технічні характеристики та особливості обраної клієнтом моделі роутера.

Як вибрати б/у роутер?

Щоб отримати якісний товар клієнтам не потрібно витрачати купу часу на пошуки конкретної моделі. Вам потрібно лише оформити заявку на покупку даного пристрою, після чого досвідчені фахівці почнуть пошук моделі за заданим клієнтом критеріям. Відразу після надходження даного товару на склади компанії або виставлення його на продаж, співробітники повідомлять про наявність необхідного роутера/маршрутизатора. Вся техніка реалізується компанією на умовах гарантії, так що клієнти можуть швидко обміняти товар або ж повернути сплачені гроші.

Скільки коштують уцінені роутери та маршрутизатори?

Найчастіше, початковим питанням, яке цікавить людей, є ціни на б/у роутери та маршрутизатори. В основному, вартість будь-якої продукції не є фіксованим показником і на її формування впливають безліч критеріїв. Серед цих критеріїв варто відзначити тривалість використання товару попереднім власником, рік випуску і компанія виробник, серія, модель і потужність. В середньому, при покупці раніше експлуатованих роутерів, клієнти зможуть заощадити від декількох сотень до декількох тисяч гривень.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік