• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • kv-service4@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Уцінені товари

warranty
Гарантія на всі товари.
moneyback
14 днів на повернення товару
shop
39 пунктів видачі
Показати фільтри

Уцінені блоки живлення для комп'ютерів і ноутбуків

Мабуть, самим часто замінним елементом в системі комп'ютерів і ноутбуків є блоки живлення, які мають звичку дуже швидко ламатися. І найчастіше так трапляється, що конкретно для вашої моделі комп'ютера або ноутбука немає потрібних моделей, через що клієнти витрачають величезну кількість часу на пошуки потрібного пристрою. Розв'язати проблему зі швидкою заміною необхідного елемента допоможе б/у блок живлення, знайти який клієнти можуть в торгових точках компанії Brain Service. Компанія надає клієнтові можливість вибору серед величезного асортименту кращих моделей блоків живлення і широкий спектр різноманітної комп'ютерної техніки від найбільш популярних і знаменитих виробників.

Як вибрати надійний б/у блок живлення?

Бажаючи вибрати хороший товар, багато клієнтів забувають про те, що вони не є фахівцями в даній сфері. Тому, якщо Ви хочете не помилитися з покупкою, рекомендуємо звернутися до досвідчених фахівців компанії, які допоможуть знайти б/у блок живлення для комп'ютера або б/у блок живлення для ноутбука, продемонструвавши кращі, доступні варіанти. Клієнтам лише потрібно задати певні критерії, за якими й буде здійснюватися пошук. Також, клієнтам детально розкажуть про обрану модель, практично покажуть як під'єднати блок до конкретного пристрою.

Гарантії надання якісних товарів

Вся техніка продається з 2-х річною гарантією, тому в разі виявлення несправностей, дефектів, клієнти в лічені хвилини зможуть обміняти товар на інший або ж повернути сплачені кошти. Також, протягом 14-днів з моменту покупки блоку живлення Ви можете безперешкодно повернути куплений товар без пояснень причин повернення.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік