• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • kv-service4@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Уцінені товари

warranty
Гарантія на всі товари.
moneyback
14 днів на повернення товару
shop
39 пунктів видачі
Показати фільтри

Купівля уцінених комп'ютерів

Всім добре відомо наскільки комп'ютери змінили наше життя, спростивши виконання різних завдань, на які людина могла витратити втричі більше часу. І про корисність цих машин немає сенсу говорити, оскільки всі прекрасно знають, що без комп'ютерів сьогодні неможливо уявити жодну сферу діяльності. Комп'ютери, ще з моменту появи не були доступними для широких мас з урахуванням їх обмеженого випуску і високої вартості. Сьогодні ж, завдяки процесам глобалізації та конкуренції різних виробників, люди мають можливість придбати собі таку машину за доступною ціною. Але це ще не все. Ви також можете заощадити кошти, доглянувши товар з розділу «уцінені комп'ютери».

Що означає позначка «уцінені комп'ютери»?

Зазвичай, люди не довіряють подібним написам, оскільки не до кінця впевнені в надійності, працездатності уціненого товару. Категорія «уцінені товари» складається з наступних підгруп: товар після гарантійного ремонту, б/у товар після гарантійного ремонту, б/у товар, який або був розміщений на вітрині, або поврнувся в торгову точку протягом 14 днів після покупки. Весь товар ретельно перевіряється, тестується, і тільки після цього виставляється на продаж. На уцінені комп'ютери надається гарантія, так що Ви можете бути впевнені в якості товару.

Вартість уцінених товарів

Ціна на уцінену комп'ютерну техніку безпосередньо залежатиме від моделі, продуктивності, року випуску, компанії виробника, стану і популярності машини, торгової точки, яка займається реалізацією товару. В середньому, клієнт на покупку б/у техніки може заощадити до 3-5 тисяч гривень, не враховуючи акцій, спеціальних пропозицій, запропонованих магазином. Детально про вартість конкретної моделі клієнт може дізнатися на сайті торговельної точки або по телефону.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік