0 800 215 501 Будні: 09-19

Уцінені товари

warranty
Гарантія на всі товари.
moneyback
14 днів на повернення товару
shop
39 пунктів видачі
Показати фільтри

Купівля уцінених ноутбуків: з чого почати?

Всі ми добре знаємо, як корисні й функціональні комп'ютери, проте можливість носити необхідний функціонал з собою привертає нас набагато більше. Саме цим можна пояснити підвищення попиту на ноутбуки, оскільки все більше людей потребують в переносному варіанті комп'ютера. Однак, там де є попит, є і бажання виробників заробити більше грошей. Заощадити на покупці необхідної техніки допоможуть б/у ноутбуки, купуючи які Ви можете залишити зайвих пару тисяч у своїй кишені.

Де можна купити б/у ноутбуки в Україні?

Б/у ноутбуки в Україні продаються в різних торгових точках, в яких клієнти можуть оглянути товар і прийняти рішення. Ми ж пропонуємо купувати б/у ноутбуки з гарантією в сертифікованих, перевірених торгових представництвах популярних українських компаній. Купити перевірені й надійні знижені в ціні ноутбуки в Києві та інших містах клієнти можуть в торгових точках компанії Brain Service, де досвідчені фахівці допоможуть підібрати кращі моделі в співвідношенні ціна-якість.

Що означає «уцінений товар»?

Позначка «уцінений товар» ставиться на ту продукцію, ціна за яку була знижена з ряду об'єктивних причин (не стосується знижок, спеціальних пропозицій магазину і так далі). Перший варіант, чому ціна була знижена - ноутбук вже був в експлуатації в іншого користувача, і після діагностики та, в разі необхідності, ремонту, виставлений на продаж. Другий варіант - це гарантійний ремонт товару до моменту його покупки іншими клієнтами. І останнє - реалізація товару після повернення клієнтом ноутбука в торгову точку з проведенням капітального ремонту. У будь-якому з трьох випадків, перед тим як відправитися на прилавок, техніка уважно оглядається, тестується, виконуються необхідні роботи по усуненню недоліків, так що Ви можете бути впевнені в надійності б/у ноутбуків.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік