• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • kv-service4@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Уцінені товари

warranty
Гарантія на всі товари.
moneyback
14 днів на повернення товару
shop
39 пунктів видачі
Показати фільтри

Знижені в ціні комп'ютерні мишки

Саме час поповнити свій «комп'ютерний арсенал» і придбати хорошу, ігрову мишку. Однак, не кожен з нас може собі дозволити купити абсолютно нову ігрову мишу, через що багато хто може прийняти рішення відкласти таку покупку. Розв'язати проблему з доступністю покликана б/у комп'ютерна техніка, покупка якої дозволяє значно заощадити кошти та отримати необхідний пристрій. Б/у ігрова миша - відмінна альтернатива, що дозволяє швидко втягнутися у світ ігор. Знайти хороший і надійний асортимент товарів різних моделей ігрових мишок клієнти зможуть в торгових точках компанії Brain Service.

Що означає позначка «уцінений товар»?

Купуючи б/у ігрові миші, безліч клієнтів лякається слова «уцінене», оскільки не до кінця розуміють в чому причина значної знижки в порівнянні з ринковою вартістю того чи іншого апарату. Тому, якщо Ви розглядаєте варіант покупки не нового пристрою, Вам необхідно знати які основні критерії, за якими реалізують будь-яку уцінену техніку. Існує 3 основні критерії:

  • Відновлена ??мишка після гарантійного ремонту
  • Комп'ютерна миша, яка була в експлуатації та знаходиться в повністю робочому стані
  • Відремонтований прилад після експлуатації

Скільки коштують б/у комп'ютерні мишки?

Ціни на комп'ютерні та ігрові б/у миші, в першу чергу, залежать від моделі та від її стану. Якщо ж миша в повністю робочому стані має певні зовнішні дефекти, то ціна може бути знижена мало не на 30-40%. Детальну інформацію про наявність певної моделі та про вартість конкретного пристрою Ви можете знайти на сайті компанії або за телефоном.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік