• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • kv-service4@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Уцінені товари

warranty
Гарантія на всі товари.
moneyback
14 днів на повернення товару
shop
39 пунктів видачі
Показати фільтри

Уцінені материнські плати

Вихід з ладу материнських плат тягне за собою неприємні наслідки, пов'язані з пошуком сумісного з моделлю Вашого комп'ютера або ноутбука пристрою. І якщо стандартні пошуки в Google по ключових запитах «б/у материнські плати 775» і «б/у материнські плати 1155» не принесли бажаних результатів, саме час скористатися допомогою професіоналів і звернутися за послугами до торгових точок компанії Brain Service. Команда фахівців допоможе вибрати кращі б/у материнські плати за найвигіднішими цінами. У торгових точках компанії клієнти зможуть знайти величезну кількість різних моделей материнських плат від передових виробників комп'ютерної техніки.

Як вибрати надійну б/у материнську плату?

Щоб отримати якісний товар клієнтам не потрібно витрачати купу часу на пошуки конкретної моделі. Вам лише потрібно оформити заявку на покупку даного пристрою, після чого досвідчені фахівці почнуть пошук моделі за заданим клієнтом критеріям. Відразу після надходження даного товару на склади компанії або виставлення його на продаж, співробітники повідомлять про наявність материнської карти. Також, фахівці детально розкажуть про технічні характеристики, особливості та деталі конкретної моделі.

Вартість б/у материнських плат

Найчастіше, початковим питанням, яке цікавить людей, є ціни на б/у материнські плати. Ціни за б/у материнські плати для ноутбуків і комп'ютерів формуються з декількох взаємопов'язаних критеріїв. Серед цих критеріїв варто відзначити тривалість використання материнської плати попереднім власником, рік випуску і компанія виробник, серія, модель і потужність. В середньому, при покупці б/у материнських плат, клієнти зможуть заощадити від декількох сотень до декількох тисяч гривень.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік