• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • kv-service4@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Уцінені товари

warranty
Гарантія на всі товари.
moneyback
14 днів на повернення товару
shop
39 пунктів видачі
Показати фільтри

Купити уцінені монітори

Старий монітор перестав задовольняти Ваші потреби або просто зламався в самий невідповідний момент? Потрібно терміново знайти хорошу заміну, проте Ви не знаєте де можна дешевше знайти надійні б/у монітори? Швидше за все, якщо Ви натрапили на цю статтю, значить пошуковий запит «монітори для ПК б/у» не дали позитивних результатів. У такому випадком, ми можемо порекомендувати пошукати б/у монітори для ПК в торговельних точках компанії Brain Service. Компанія є однією з передових у сфері IT і вже більше 20-ти років надає якісне і швидке обслуговування для українських клієнтів.

Які моделі моніторів можна знайти в торговельних точках компанії?

Компанія надає широкий асортимент товарів та велику кількість моделей від різних популярних виробників комп'ютерної техніки. На прилавках торгових представництв клієнти зможуть знайти кращі б/у монітори в Україні. Перед тим, як виставити товар на продаж, техніка ретельно перевіряється фахівцями, а при необхідності, здійснюються ремонтні роботи. Весь товар продається з гарантією від магазину, тому в разі виявлення дефектів або несправностей, клієнти зможуть швидко обміняти або повернути монітор назад.

Що означає позначка «уцінені комп'ютери»?

Зазвичай, люди не довіряють подібним написам, оскільки не до кінця впевнені в надійності, працездатності уціненого товару. Категорія «уцінені товари» складається з наступних підгруп: товар після гарантійного ремонту, б / у товар після гарантійного ремонту, б / у товар, який або був розміщений на вітрині, або повернутий в торговельну точку протягом 14 днів після покупки. Весь товар ретельно перевіряється, тестується і тільки після цього виставляється на продаж. На уцінені комп'ютери надається гарантія, так що Ви можете бути впевнені в якості товару.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік