• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • kv-service4@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Уцінені товари

warranty
Гарантія на всі товари.
moneyback
14 днів на повернення товару
shop
39 пунктів видачі
Показати фільтри

Уцінені мобільні телефони

З упевненістю можемо сказати, що на сьогоднішній день, практично кожна друга людина на землі використовує мобільний телефон не тільки як пристрій для зв'язку, але і для вирішення різних повсякденних завдань. Однак, з розширенням можливостей мобільних пристроїв зросла і їх вартість, що безсумнівно зменшило їх доступність для середньостатистичних громадян, особливо це стосується популярних флагманів. Вирішити проблему з доступністю покликані б/у мобільні телефони, покупка яких дозволяє значно заощадити кошти і отримати необхідний пристрій з усіма сучасними функціями. Купити уцінені мобільні телефони в Києві за прийнятними цінами Ви можете в Brain Service - офіційний торговий представник на території України.

Що означає «уцінений мобільний телефон»?

Купуючи б/у мобільні телефони в Україні, безліч клієнтів лякається слова «уцінені», оскільки не до кінця розуміють в чому причина значної знижки в порівнянні з ринковою вартістю того чи іншого апарату. Тому, якщо Ви розглядаєте варіант покупки не нового пристрою, Вам необхідно знати які основні критерії, за якими реалізуються уцінені мобільні телефони в Україні. Існує 3 основні критерії:

  1. «Відновлентй» після гарантійного ремонту
  2. Пристрій, який був в експлуатації і знаходиться в повністю робочому стані
  3. «Відновлений» після експлуатації

Скільки коштує б/у телефон?

Ціни на б/у мобільні телефони, в першу чергу, залежать від моделі пристрою та від його стану. Якщо ж телефон має певні зовнішні дефекти, то ціна може бути знижена мало не на 30-40%. Детальну інформацію про наявність певної моделі і про вартість конкретного пристрою Ви можете знайти на сайті компанії або ж зателефонувавши по телефону.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік