• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • kv-service4@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Уцінені товари

warranty
Гарантія на всі товари.
moneyback
14 днів на повернення товару
shop
39 пунктів видачі
Показати фільтри

Уцінені товари і техніка від компанії Brain Service

Ми вже давно користуємося благами технічного прогресу і не уявляємо своє життя без надійних домашніх помічників - побутової техніки. Побутова техніка допомагає витрачати менше часу на рутинні домашні справи та присвятити його для більш приємних занять. Тому, коли техніка виходить з ладу, ми стрімголов мчимо в найближчий магазин електроніки. Не дивно, що такий підхід призводить до зайвих витрат. Хочете дізнатися про спосіб як можна заощадити на покупці різних товарів? Компанія Brain Service пропонує Вам подумати над придбанням надійної, якісної б/у техніки, яка коштує значно дешевше аналогічних моделей в популярних магазинах.

Що означає «уцінені товари та техніка»?

Купуючи б/у техніку, безліч клієнтів лякається слова «уцінені», оскільки не до кінця розуміють в чому причина значної знижки в порівнянні з ринковою вартістю того чи іншого товару. Тому, якщо Ви розглядаєте такий варіант як «уцінена побутова техніка», Вам необхідно знати які основні критерії, за якими реалізується уцінена побутова техніка в Україні. Існує 3 основні критерії:

  1. «Відновлена ??техніка» після гарантійного ремонту
  2. Б/у побутова техніка, яка побувала в експлуатації, але на даний момент знаходиться в робочому стані
  3. «Відновлена» після експлуатації б/у техніка в Україні

Скільки коштує б/у техніка?

Ціна в цьому аспекті не є фіксованим показником. Вартість конкретної одиниці товару залежить від тривалості використання попереднім власником, року випуску, виробника і моделі. В середньому, на покупці б/у техніки й товарів клієнти зможуть заощадити від пари сотень до кількох тисяч гривень, що є приємним бонусом для будь-якої людини.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік