пн-пт 9-19. Безкоштовно 0 800 215 501

Вартість ремонту принтерів
Послуга/ несправність
Як проявляється
грн
Принтер не включається
Ціна від 299 .-
Принтер не друкує
Ціна від 299 .-
Принтер не бере папір
Ціна від 199 .-
Принтер тріщить
Ціна від 199 .-
Принтер маже під час друку
Ціна від 99 .-
Принтер зажовує папір
Ціна від 199 .-
Принтер друкує смугами
Ціна від 99 .-
БФП не сканує, не копіює
Ціна від 299 .-
Чистка та профілактика
Ціна від 299 .-
Діагностика
Ціна 99 .-

Ремонт принтерів в Святошинському районі від компанії Brain Сервісу

Часто можна зустріти пошукові запити, які вказують на те, що навіть в Києві дуже складно знайти хороший, сертифікований сервісний центр, де проводиться ремонт принтерів у Святошинському районі. Саме тому Вашій увазі пропонується сервісний центр компанії Brain Service.

Фахівці сервісу готові допомогти із завданням будь-якої складності й надати обслуговування високої якості. Тільки кращі інженери з досвідом роботи не менше 2 років приступають до виконання ремонтних робіт, тому клієнти можуть бути впевнені в якості та надійності проведеного ремонту. Також, в сервісі компанії клієнти можуть скористатися послугою кур'єрської доставки, що дозволяє їм зовсім не залишати стін офісу або власної квартири. Вам лише потрібно залишити заявку на сайті компанії або по телефону у консультанта сервісного центру, після чого протягом 2-4 годин за вказаною адресою прибуде кур'єр.

Кур'єр розпитає про проблему, запише всю необхідну інформацію і забере принтер на діагностування роботи. Діагностика проводиться протягом 5 днів, після діагностики клієнту повідомляють через скільки принтер буде відремонтовано і коли готовий до роботи пристрій буде доставлено назад.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік