• Київ
  Вінниця
  Житомир
  Полтава
  Кропивницький
  Кременчук
  Львів
  Харків
  Херсон
  Чернигів
  Черкаси
  Дніпро
  Запоріжжя
  Луцьк
  Одеса
 • service@brain.com.ua
пн-сб 9-19. Безкоштовно 0 800 215 501
Вартість ремонту принтерів
Несправність
грн
Принтер не включається
від 299 грн
Принтер не друкує
від 299 грн
Принтер не бере папір
від 199 грн
Принтер тріщить
від 199 грн
Принтер маже під час друку
від 99 грн
Несправність
грн
Принтер зажовує папір
від 199 грн
Принтер друкує смугами
від 99 грн
БФП не сканує, не копіює
від 299 грн
Чистка та профілактика
від 299 грн
Діагностика
99 грн

Ремонт принтерів в Святошинському районі від компанії Brain Сервісу

Часто можна зустріти пошукові запити, які вказують на те, що навіть в Києві дуже складно знайти хороший, сертифікований сервісний центр, де проводиться ремонт принтерів у Святошинському районі. Саме тому Вашій увазі пропонується сервісний центр компанії Brain Service.

Фахівці сервісу готові допомогти із завданням будь-якої складності й надати обслуговування високої якості. Тільки кращі інженери з досвідом роботи не менше 2 років приступають до виконання ремонтних робіт, тому клієнти можуть бути впевнені в якості та надійності проведеного ремонту. Також, в сервісі компанії клієнти можуть скористатися послугою кур'єрської доставки, що дозволяє їм зовсім не залишати стін офісу або власної квартири. Вам лише потрібно залишити заявку на сайті компанії або по телефону у консультанта сервісного центру, після чого протягом 2-4 годин за вказаною адресою прибуде кур'єр.

Кур'єр розпитає про проблему, запише всю необхідну інформацію і забере принтер на діагностування роботи. Діагностика проводиться протягом 5 днів, після діагностики клієнту повідомляють через скільки принтер буде відремонтовано і коли готовий до роботи пристрій буде доставлено назад.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік