• Київ
  Вінниця
  Житомир
  Полтава
  Кропивницький
  Кременчук
  Львів
  Харків
  Херсон
  Чернигів
  Черкаси
  Дніпро
  Запоріжжя
  Луцьк
  Одеса
 • service@brain.com.ua
пн-сб 9-19. Безкоштовно 0 800 215 501
Вартість ремонту принтерів
Несправність
грн
Принтер не включається
від 299 грн
Принтер не друкує
від 299 грн
Принтер не бере папір
від 199 грн
Принтер тріщить
від 199 грн
Принтер маже під час друку
від 99 грн
Несправність
грн
Принтер зажовує папір
від 199 грн
Принтер друкує смугами
від 99 грн
БФП не сканує, не копіює
від 299 грн
Чистка та профілактика
від 299 грн
Діагностика
99 грн

Ремонт принтерів в Шевченківському районі від компанії Brain Service

Потрібен терміновий ремонт принтерів в Шевченківському районі, однак Ви не знає куди звернутися? Пропонуємо Вам скористатися послугами сервісного центру компанії Brain Service. Даний сервіс надає тільки якісне і швидке обслуговування незалежно від того в якій точці міста знаходиться наш клієнт.

Завдяки службі кур'єрської доставки, яка функціонує всередині компанії, клієнтам більше не потрібно турбуватися про те, що їм доведеться витратити час на дорогу в сервісний центр. Це за Вас зроблять наші кур'єри. Відразу після оформлення заявки кур'єр зв'язується з клієнтом і уточнює адресу і час свого прибуття. Після того, як кур'єр забере принтер і доставить його сервісний центр, інженери приступають до діагностики та виявлення причини поломки принтера. Діагностика проводиться протягом 5 днів, після чого термін і вартість виконання робіт повідомляється клієнту.

Якщо для виконання ремонту інженери мають все необхідне в сервісі або ж на складах, тоді ремонт повинен бути завершений протягом декількох днів і готовий до роботи пристрій відправляється клієнту кур'єром. Наша компанія надає гарантію 3 місяця на виконані роботи та матеріали.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік