• Київ
  Вінниця
  Житомир
  Полтава
  Кропивницький
  Кременчук
  Львів
  Харків
  Херсон
  Чернигів
  Черкаси
  Дніпро
  Запоріжжя
  Луцьк
  Одеса
 • service@brain.com.ua
пн-сб 9-19. Безкоштовно 0 800 215 501
Вартість ремонту принтерів
Несправність
грн
Принтер не включається
від 299 грн
Принтер не друкує
від 299 грн
Принтер не бере папір
від 199 грн
Принтер тріщить
від 199 грн
Принтер маже під час друку
від 99 грн
Несправність
грн
Принтер зажовує папір
від 199 грн
Принтер друкує смугами
від 99 грн
БФП не сканує, не копіює
від 299 грн
Чистка та профілактика
від 299 грн
Діагностика
99 грн

Ремонт принтерів від компанії Brain Service станція метро «Позняки»

Виникли проблеми з роботою принтера і Вам терміново потрібно знайти розв'язання даної проблеми, проте пошуковий запит «ремонт принтерів Позняки» так і не приніс позитивних результатів? Поспішаємо Вас порадувати, що Вам більше не потрібно шукати відповідний сервіс, розташований поруч з будинком. Сервісний центр компанії Brain Service пропонує скористатися своїми послугами з ремонту та обслуговуванню оргтехніки, незалежно від того, в якій точці міста знаходиться клієнт.

Завдяки кур'єрській доставці, яка надається кожному клієнту абсолютно безкоштовно і діє по всьому Києву, Ви можете навіть не виходити з дому, щоб отримати якісне та швидке обслуговування. Залиште заявку на проведення ремонтних робіт для принтера на сайті компанії або ж по телефону і займайтеся своїми справами, в той час як персонал сервісного центру буде працювати над розв'язання проблеми клієнта.

Вартість обслуговування залежить від конкретного випадку і виду поломки. Насамперед інженери проводять діагностику роботи принтера і встановлюють причину поломки. Ціна даної процедури становить 99 гривень, і триває вона приблизно 5 днів, після чого співробітники переходять до безпосереднього ремонту.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік