• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • kv-service4@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Вартість ремонту принтерів
Послуга/ несправність
Як проявляється
грн
Принтер не включається
Ціна від 299 .-
Принтер не друкує
Ціна від 299 .-
Принтер не бере папір
Ціна від 199 .-
Принтер тріщить
Ціна від 199 .-
Принтер маже під час друку
Ціна від 99 .-
Принтер зажовує папір
Ціна від 199 .-
Принтер друкує смугами
Ціна від 99 .-
БФП не сканує, не копіює
Ціна від 299 .-
Чистка та профілактика
Ціна від 299 .-
Діагностика
Ціна 99 .-

Ремонт принтерів від компанії Brain Service станція метро «Позняки»

Виникли проблеми з роботою принтера і Вам терміново потрібно знайти розв'язання даної проблеми, проте пошуковий запит «ремонт принтерів Позняки» так і не приніс позитивних результатів? Поспішаємо Вас порадувати, що Вам більше не потрібно шукати відповідний сервіс, розташований поруч з будинком. Сервісний центр компанії Brain Service пропонує скористатися своїми послугами з ремонту та обслуговуванню оргтехніки, незалежно від того, в якій точці міста знаходиться клієнт.

Завдяки кур'єрській доставці, яка надається кожному клієнту абсолютно безкоштовно і діє по всьому Києву, Ви можете навіть не виходити з дому, щоб отримати якісне та швидке обслуговування. Залиште заявку на проведення ремонтних робіт для принтера на сайті компанії або ж по телефону і займайтеся своїми справами, в той час як персонал сервісного центру буде працювати над розв'язання проблеми клієнта.

Вартість обслуговування залежить від конкретного випадку і виду поломки. Насамперед інженери проводять діагностику роботи принтера і встановлюють причину поломки. Ціна даної процедури становить 99 гривень, і триває вона приблизно 5 днів, після чого співробітники переходять до безпосереднього ремонту.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік