• Дзвонити в разі, якщо здавали / відправляли техніку в даний сервіс-центр
    38 (044) 221-10-01
    Будні: 09-19, сб: 10-15
  • kv-service4@brain.com.ua
0 800 215 501 Будні: 09-19

Вартість ремонту принтерів
Послуга/ несправність
Як проявляється
грн
Принтер не включається
Ціна від 299 .-
Принтер не друкує
Ціна від 299 .-
Принтер не бере папір
Ціна від 199 .-
Принтер тріщить
Ціна від 199 .-
Принтер маже під час друку
Ціна від 99 .-
Принтер зажовує папір
Ціна від 199 .-
Принтер друкує смугами
Ціна від 99 .-
БФП не сканує, не копіює
Ціна від 299 .-
Чистка та профілактика
Ціна від 299 .-
Діагностика
Ціна 99 .-

Ремонт принтерів у Львові від сервісного центру компанії Brain Service

«Місто Лева» є одним із найбільших міст в Україні в якому розташована велика кількість компаній і організацій, які кожного дня використовують різноманітну оргтехніку у своїй повсякденній діяльності. Однак, постійне використання принтерів та іншої техніки призводить до того, що вони виходять зі строю та потребують негайного ремонту, оскільки довгий простій в роботі компанії може завдати значної шкоди. Саме тому, дуже важливо швидко знайти сервісний центр в якому здійснюється ремонт принтерів у Львові. Якісне та надійне обслуговування пропонує сервісний центр компанії Brain Service, в якому висококваліфіковані спеціалісти гарантують надійність виконання робіт, пов’язаних с ремонтом оргтехніки. А завдяки послузі кур’єрської доставки клієнти мають можливість отримати необхідне обслуговування, не покидаючи власної квартири чи будівлі офісу.

Обслуговування оргтехніки у центрі Львова

Знаходитесь в центрі міста та Вам негайно потрібен ремонт принтерів у центрі Львова? Сервісний центр компанії Brain Service пропонує клієнтам скористатися службою кур’єрської доставки, що дозволяє клієнтам компанії взагалі залишатися вдома, та отримати необхідний пакет послуг. Кур’єри компанії працюють по всій території Львова, так що Ви можете знаходитися у будь-якій точці міста. Ця послуга є абсолютно безкоштовною, тому клієнти можуть не хвилюватися про те, що їм доведеться заплатити зайві кошти.

Ремонт принтерів у Львові по вулиці Городоцькій та Чорновола

Не можете знайти сервісний центр, в якому проводиться ремонт принтерів у Львові на Городоцькій або Чорновола? Пропонуємо надійне рішення – зверніться за послугами обслуговування, профілактики та ремонту оргтехніки до спеціалістів сервісу Brain Service. Інженери компанії здатні виконати завдання та роботи будь-якої складності, а також здатні працювати з широким спектром моделей принтерів. Також, задля комфорту клієнтів компанії, всередині сервісного центру працює служба кур’єрської доставки, використання послуг якої дозволяє Вам забути про необхідність відвідування сервісу.

Обслуговування та профілактика принтерів по вулиці Наукова

Проживаєте майже на окраїні міста або там знаходиться Ваш офіс? Шукаєте сервіс, де можна здійснити якісний ремонт картриджів у Львові на Науковій? Клієнти компанії можуть не хвилюватися про те, що сервіс знаходиться дуже далеко, оскільки сервісний центр Brian Service абсолютно безкоштовно пропонує кожному скористатися послугами кур’єрів, які швидко прибудуть на вказану адресу та доставлять пристрій у сервісний центр для проведення діагностичних робіт.

Ремонт принтерів у житловому масиві Сихів

Не дивлячись на те, що Сихів – житловий масив, тут також є люди, яким необхідний швидкий та якісний ремонт принтерів у Львові на Сихові. В такому випадку пропонуємо скористатися послугами сервісного центру компанії Brain Service, в якому досвідчені інженери, які постійно підвищують кваліфікацію, здатні виконати роботи будь-якого рівня складності.

close
Кошик
Продовжити покупки
Всього шт на суму  .-
Економія  .-
Замовити в 1 клік